Godziny otwarcia:

10:00 - 17:00

Napisz do nas

biuro@domanscy.com

Zadzwoń do nas

+48 501 076 535  lub   +48 15 843 19 78

Wywiad z Krystyną Domańską

Telewizja Miejska Stalowa Wola

Wywiad z Krystyną Domańską

Kalkulator opłat

Oblicz wszystkie koszty transakcji zakupu nieruchomości.

Kontakt do nas

ul. Wojska Polskiego 3c
37-450 Stalowa Wola

tel./fax: 48 15 843 19 78
kom: 48 501 076 535

biuro@domanscy.com
www.domanscy.com

Kredyty

W przypadku, gdy nie posiadasz wystarczających środków finansowych na zakup wymarzonej nieruchomości pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu taniego kredytu mieszkaniowego.

 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w tej materii kredyt zawsze jest dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, co zmniejsza ryzyko jego zaciągnięcia oraz zapewnia bezpieczną spłatę kredytu. Kredyty, które są udzielane za naszym pośrednictwem, najczęściej są przyznawane w miarę szybko i bezproblemowo, w stosunku do tych udzielanych indywidualnie.

 

Wnioski kredytowe klientów naszej firmy mają pierwszeństwo w ich rozpatrywaniu na podstawie podpisanych umów o współpracy z bankami. Znajomość zagadnień dotyczących przeprowadzenia transakcji kupna nieruchomości oraz przejęcie części obowiązków podczas starania się o kredyt z kredytobiorcy na pracowników firmy przyśpiesza uzyskanie kredytu mieszkaniowego.

 

Firma DOMAŃSCY NIERUCHOMOŚCI jako partner Banku posiada większe możliwości niż Klient indywidualny, ponieważ klienci naszej firmy przestają być anonimowi dla banków, a podpisane umowy o współpracy z bankami zobowiązują je do zapewnienia odpowiedniego poziomu obsługi naszych klientów.

Copyright (c) 2019 Domańscy Nieruchomoœci

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu jest zabronione. Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty są chronione prawem autorskim należącym do ich autorów.